Paieška

Naujienos

 

  2018  liepos mėnesį  atnaujinta UAB "Vildeta " dažymo linija.

1.       Dažų centre integruotas vibracinis sietas, užtikrinantis papildomą šviežių dažų išvalymą, prieš patenkant į fluidizacinį indą.
2.       Dažų centre integruotas vakuminis siurblys su keičiamais antgaliais, užtikrinantis papildomą švarą valymo/spalvos keitimo metu.
3.       Pilnai uždaras dažų centras, su įrengtomis durimis. Tai užtikrina visiškai uždarą sistemą. Taip pat mažina triukšmą gamybinėse patalpose.
4.       Dažų centre įrengtas dažų svėrimas (ir dažų esančių fluidizaciniame inde ir dažų esančių kartoninėje pakuotėje). Tai leidžia visiškai kontroliuoti sunaudojamų dažų kiekius, ir gauti pilnas ataskaitas – kokiai partijai, kiek dažų sunaudota.
Sumontuota moderni savaiminio išsivalymo plastikinė kamera , integruota detalių gabarito atpažinimo sistema., 10 automatinių pistoletų ir su galimybe rankinio dažymo iš abiejų pusių.
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti