Esame didžiausi muziejinės įrangos gamintojai ne tik Lietuvoje bet ir Baltijos šalyse. Per daugiau kaip 26 metus, įrengėm daugiau kaip 30 objektų, daugiau kaip puse jų yra už Lietuvos ribų. Mūsų gaminius galima rasti Švedijos, Latvijos ir Rusijos muziejuose.

STACIONARIOS IR MOBILIOS STELAŽŲ SISTEMOS – Stelažai leidžia maksimaliai išnaudoti patalpas, sutaupant nuo 50 iki 70% ploto. Įvairūs aukščių variantai bei galimybė sumontuoti kiekvieną lentyną reikiamame aukštyje leidžia optimaliai išnaudoti patalpos erdvę. Mobilių stelažų sekcijos specialaus mechanizmo pagalba lengvai juda bėgiais. Taip perstumiant stelažus užtikrinamas patogus priėjimas prie reikiamos lentynos.
MOBILŪS IR IŠTRAUKIAMI TINKLINIAI STELAŽAI PAVEIKSLAMS – Ypatingas dėmesys skiriamas vertingų meno kūrinių, brėžinių, grafikos tausojančiam saugojimui. Dėl savo konstrukcijos ištraukiami tinkliniai stelažai garantuoją optimalų oro judėjimą tarp paveikslų. Tinklinių stelažų sistema užtikrina patogų meno kūrinių saugojimą bei kūrinių perkėlimą į ekspoziciją. Taip pat yra užtikrinamas optimalus patalpos ploto panaudojimas. UAB „Vildeta“ siūlo individualų projektavimą ir gamybą, pritaikant stelažus skirtingų išplanavimų patalpoms.
METALINĖS KARTOTEKOS, NUMIZMATIKOS IR PLAČIAFORMATĖS SPINTOS TEKSTILEI, ŽEMĖLAPIAMS, BRĖŽINIAMS, HERMETINĖS SPINTOS – Spintos skirtos patogiam, saugiam, patikimam, nekenksmingam įvairaus dydžio eksponatų saugojimui. Spintos projektuojamos ir gaminamos pagal kliento poreikius. Galima pagaminti spintas iki 2,5 m aukščio. Papildoma komplektacija: Skirtingų aukščių stalčiai viename spintos korpuse; spintos gali būti dažomos pasirinkta spalva iš RAL spalvinės gamos; speciali spintų konstrukcija, sauganti vertybes nuo dulkių.
ĮVAIRIŲ MODIFIKACIJŲ SEIFAI VERTYBĖMS SAUGOTI – Seifai skirti saugiam, nekenksmingam vertybių (meno, juvelyrinių dirbinių, numizmatinių vertybių) saugojimui