Planuojate įrenginėti persirengimo kambarį baseine, sporto klube, mokykloje arba gamykloje? Ieškote sprendimo leidžiančio saugiai laikyti asmeninius daiktus? Pas mus rasite plačiausią Lietuvoje spintelių pasirinkimą. Be standartinių metalinių spintelių, pagal užsakymą gaminame ir spinteles su durelėmis iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), aukšto slėgio laminato (HPL) arba organinio stiklo. Mūsų spinteles galima rasti tiek didžiuosiuose prekybos centruose, tiek populiariausiuose sporto klubuose ir žinoma mokymo įstaigose visoje Lietuvoje. Mūsų darbų pavyzdžius galite pamatyti čia.


Rūbų spintelės

Spintelės skirtos persirengimo kambariams, baseinams, sporto kompleksams, mokykloms. spinteles_rubams_2Spintelėse galima įrengti vertikalią pertvarą, kuri atskirtų švarius drabužius nuo nešvarių. Maisto pramonės įmonėms skirtos spintelės gali būti gaminamos nuožulniu stogeliu. Siekiant padidinti atsparumą korozijai, baseinams, pirtims ir sporto klubams skirtos spintelės gali būti gaminamos iš cinkuoto plieno. Spintelių durelėse yra ventiliacijos angos ir užraktas.

 

 


Daiktų spintelės

Spintelės skirtos asmeninių daiktų saugojimui įstaigose, baseinuose, sporto kompleksuose, mokyklose, parduotuvėse. Durelės su ventiliacijos angomis ir užraktu.

 

 

 

 

 

 


Sanitarinės spintelės

Spintelės skirtos švarių ir nešvarių rūbų laikymui. Gaminamos iš kokybiško plonalakščio plieno, padengta polimerine danga. SR tipo spintose laikomi švarūs drabužiai, prie jų statomos SNR-1 spintos, į kurias pro langą metami nešvarūs drabužiai. Sanitarinė spinta skirta valymo priemonėms laikyti.

 

 

 

 


Suoliukai

Tvirti ir patvarūs suoliukai rūbinėms, persirengimo kambariams, buitinėms patalpoms. Suoliukai gali būti naudojami atskirai arba montuojami prie įvairių spintų. Suolų karkasai suvirinami 25*25 mm kvadratinio vamzdžio, viršus gali būti iš lakuotų lentų, medžio drožlių plokštės arba HPL. Taupant patalpos erdvę prie spintelių galima montuoti atlenkiamus suoliukus. Taip pat gaminami vienpusiai ir dvipusiai suoliukai su atramomis ir kabyklomis.